Casa Beira Mar Riviera Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Beira Mar Riviera Villa Matinhos gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint a mindössze 5 percnyi sétára található Praia Riviera.
A Balneario Saint Etienne 3 km-re, a Balneario Betaras pedig körülbelül 4 km-re van a Matinhos városi nyaralótól. A Matinhos városi szállás közelében fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Rio da Onca Állami Park. A környék további látnivalói közé tartozik az alig egy 7 perces sétára található Parque Estadual Ilha do Mel.
A Casa Beira Mar Riviera Villa a tengerre nyílik.
Az ingatlan vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket. A nagyjából 300 méterre lévő Sushi Express japán ételeket kínál.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
Szoba felszereltsége
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Beira Mar Riviera Villa közelében?
A Casa Beira Mar Riviera Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Praia Riviera (250 méterre az ingatlantól), a Parque Estadual Ilha do Mel pedig 550 méterre van. - ❓
A Casa Beira Mar Riviera Villa milyen messze van a Joinville-Lauro Carneiro de Loyola repülőtértől?
A Joinville-Lauro Carneiro de Loyola repülőtér és a Casa Beira Mar Riviera Villa között 90 km távolság van. - ❓
A Casa Beira Mar Riviera Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Beira Mar Riviera Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A szálláshely biztosít konyhát?
A szálláshely felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Beira Mar Riviera Villa területén tartózkodunk?
Matinhos nevezetességei közé tartozik a Balneario Betaras és a Praia De Caioba, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a Casa Beira Mar Riviera Villa területétől. Ezenkívül a Balneario Saint Etienne (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.